Розкрутка та SEO оптимізація сайту | Інтернет агентство BukWeb

Розкрутка та SEO оптимізація сайту

Розкрутка сайтів складається з наступних етапів

1. SEO aудит сайту 
2. Підбір ключових слів для просування сайту 
3. Просування вашого сайту в ПС Yandex і Google 
4. Вивід сайтів з під фільтрів пошукових систем 
5. Аналіз поточного просування сайту 
6. Перелінковка сайту 
7. Усунення негативних відгуків про фірму з видачі пошуковиків
 
8.Консультація з SEO

Нижче ви можете подивитися список послуг з просування ваших сайтів. 
Маю трирічний практичний досвід просування як великих, так і дрібних проектів.

1. SEO aудит сайту

Пошукові системи пред’являють свої вимоги до того, якими мають бути сайти. До дизайну і зовнішньому вигляду це ніяк не відноситься, важлива технічно правильна реалізація. В мережі дуже мало сайтів, які були зроблені в web студії, або у фрілансера, і який би повністю відповідав вимогам пошуковиків. Технічна сторона сайту – один з факторів ранжування, тому навіть не дивлячись на те, що ви купуєте посилання і пишете хороші оптимізовані тексти, погана технічна реалізація заважає вам досягти ТОПу. В результаті – ви платите в рази більше, ніж варто було б, тільки тому, що ваш сайт не дороблений технічно. Виправивши положення, ви заощадите від $ 400 до $ 3000 (залежно від величини проекту) вашого бюджету на одних тільки зовнішніх посиланнях. Що входить в SEO аудит сайту: Повний аналіз технічної частини, видачі пошуковиків, контенту. Повний аналіз внутрішньої структури сайту, виявлення всіх помилок і недоліків ліцензійним спеціалізованим софтом. Написання ТЗ програмісту на внесення змін. Рекомендації щодо подальшого просування і наповнення сайту. Підсумок: після змін згідно SEO аудиту – підвищення позицій сайту у видачі пошукових систем, додатковий захист від небажаних дій конкурентів, збільшення відвідуваності сайту, збільшення потоку клієнтів, замовлень і, як наслідок, збільшення вашого прибутку.

2. Підбір ключових слів для просування сайту

Користувачі, замовники і клієнти приходять на сайти з пошуку, шляхом набору певних ключових слів.

Я підберу для вас ключові слова, по яких є сенс просуватися, які приведуть до вас на сайт потенційних замовників і допоможуть вам збільшити вашу прибуток.

Підбір ключових слів на основі вашої статистики: Ви мені надаєте доступ до статистики вашого сайту. Я протягом 2-3 днів, підбираю робочі, якими користуються ваші клієнти, цільові запити, по яких варто просуватися. Підбір ключових слів без вашої статистики: 1-2 дні я досконально вивчаю ваш сайт. На основі послуг, товарів та виду вашої діяльності підбираю цільові запити для залучення клієнтів.

Підсумок: Ви отримуєте список хороших запитів і починаєте просування по них.

3. Просування вашого сайту в ПС Yandex і Google

Якщо ви вирішили просуватися в пошуку і вам потрібна людина, яка це зробить, ви потрапили за адресою. Вартість просування сайту залежить від пошукової системи (Yandex, Google), конкретного сайту, тематики, регіону просування та списку ключових слів. Від усього перерахованого вище також залежать терміни просування і виведення сайту на необхідні позиції в пошуку. Точні ціни і терміни просування обумовлюються індивідуально із замовником.

4. Робота з проблемними проектами, висновок сайтів з під фільтрів пошукових систем

Якщо ви вже не раз замовляли просування і «фахівці» просунули ваш сайт так, що краще б вони цього не робили, я можу це виправити. Що має на увазі робота з проблемними проектами: Виведення сайту-під різних фільтрів, під якими він знаходиться. Знаходження та виправлення причин, за якими сайт погано ранжується в пошуку.

Результат: Ваш сайт повертається на попередні позиції, як і потік клієнтів (відвідувачів).

5. Аналіз поточного просування сайту

Одна з найулюбленіших послуг замовників. Кожен хоче бути посвідчений в тому, що оптимізатор або SEO компанія правильно просуває ваш сайт (і що вона взагалі його просуває) і бере з вас гроші не просто так. Я можу проаналізувати поточний просування вашого сайту, подивитися, як оптимізований сайт і чи дійсно варто продовжувати просування, або краще що-небудь змінити. (Наприклад, ключові слова або оптимізатора …) У підсумку я надам вам докладний список недоліків, помилок, того, що на сайті краще змінити, або ж підтверджу компетентність людини, який просуває ваш сайт і ви будете точно знати, що платите гроші не за повітря.

6. Перелінковка сайту

Перелінковка – один з видів внутрішньої оптимізації сайту. Руками або за допомогою спеціальних скриптів, я можу перелінкувати ваш сайт, в результаті чого за рахунок внутрішніх ресурсів сайту збільшаться позиції за запитами, а також відвідуваність. Крім цього, можливе написання спеціальних модулів або плагінів спеціально під ваш сайт для здійснення перелинковки, незалежно від CMS, на якій працює ваш сайт.

7. Усунення негативних відгуків про фірму з видачі пошуковиків

Якщо в мережі з’явилися негативні відгуки про вашу фірму, я можу їх усунути. Часто відгуки пишуть не користувачі, а конкуренти, тільки для того, щоб знизити довіру до вашого бренду і «відбити» у вас користувачів. І часто користувачі, які хочуть у вас щось купити, їм вірять. Кожна ситуація індивідуальна, для вирішення проблеми звертайтеся через будь-які контакти.

8. Консультація з SEO

Протягом часу співпраці я відповідаю на ваші питання, які стосуються просування сайту в пошуку і даю поради. Консультація проходить шляхом листування по електронній пошті – так простіше і для вас і для мене. Можна перекидати скріни та посилання і відповідати тоді, коли з’являється вільний час.