Комплексний аудит сайту | Інтернет агентство BukWeb

Комплексний аудит сайту

20% змін, які принесуть 80% результату

Є багато компонетів, які впливають на комерційний успіх сайту. Це і технічний стан сайту, його дизайн, шляхи залучення клієнтів, навігація по сайту, а також просування сайту . Наше завдання – знайти моменти, які заважають Вашому сайту високо ранжуватися в пошукових системах і дати рекоментації щодо покращення ситуації.

В комплексний аудит сайту входить:

  • технічна перевірка;
  • SEO-аудит сайту;
  • аудит юзабіліті;
  • маркетинговий аудит сайту.
Зрозуміло, що для різних сайтів напрямок і глибина аудиту сильно різняться. Це зумовлено, в першу чергу, якістю сайту і вибором стратегії його просування.

Технічний аудит

Власники можуть і не здогадуватися про наявність помилок на їхньому ресурсі. А це знижує відсоток конверсії на сайті. Наші спеціалісти оцінять швидкість завантаження сторінок: час завантаження, розмір сторінок та файлів. Правильність коду і відповідність вимогам пошукових систем. Коректність відображення сайту в різних браузерах. Ми перевіримо наявність заголовків і мета-описів сторінок. Надійність хостингу. Наявність помилок та шкідливих скриптів та багато іншого.

В результаті нашої роботи Ви отримаєте звіт про виявлені технічні помилки та проблеми і перелік виправлених недоліків (якщо проблема вирішується швидко, то ми зробимо це для Вас безкоштовно і відразу).

SEO аудит сайту

SEO аудит сайту – це його перевірка на наявність критичних помилок для просування. Наші фахівці проведуть дослідження по якості і кількості зовнішніх посилать, зроблять порівняльний аналіз із сайтами конкурентів. Перевірять вмістиме всіх сторінок сайту на унікальність і відповідність ключовим словам. Вивчать статистику відвідуваності Вашого ресурсу та позиції в пошукових системах.

На основі зібраних даних ми визначимо основні сторінки для просування сайту, а також сформуємо рекомендації щодо поліпшення індексації сайту. Це допоможе Вам визначити найкращий курс для руху вперед і просування в пошукових системах, а також для виведення Вашого ресурсу в ТОП пошуковиків.

Юзабіліті сайту

Юзабіліті (Usabiliti) сайту – це дуже важливий критерій. Він допомагає визначити, на скільки зручний Ваш сайт для користувача. Враховується простота навігації, запам’ятовуваність, швідкість знаходження потрібної інформації, а також суб’єктивна задоволеність користувача. Здійснити покупку чи замовити послугу повинно бути зручно. У відвідувача має бути відчуття повного контролю над ситуацією. Це все створить комфорт роботи з сайтом.

Є правила, які повинен задовольняти сайт по юзабіліті. Ми проаналізуємо Ваш сайт та надамо рекомендації щодо його покращення. Це неодмінно збільшить кількість переходів та продажів товарів і послуг.

Веб аналітика

Веб аналітика сайту – це збір кількісних і якісних даних про відвідуваність сайту та їх аналіз. За допомогою спеціальних сервісів наші працівники сформують і проаналізують, з яких міст до Вас приходить найбільше відвідувачів, що шукають на Вашому сайті, які файли завантажують, який контент приваблює найбільше число користувачів, тощо.

Результатом нашої роботи будуть рекомендації щодо: збільшення ефективності пошукового просування сайту, кампаній контекстної реклами; організаціі максимальної ефективності роботи сайту; покращення показників віддачі коштів, що інвестуються в інтернет; оптимізації сайту та ініціатив веб-маркетингу.